O nas

 

O nas

Naleśnikarnia "Nasz Naleśnik" rozpoczęła swoją działalność 8 września 2003 roku. Droga do sukcesu była długa i wyboista :-) Pierwsza naleśnikarnia mieściła się przy ul. Wańkowicza 2 w Warszawie/dzielnica Ursynów-Kabaty... nieopodal placu zabaw i fontanny. Było to malutkie (20 m2), przytulne miejsce, gdzie serwowaliśmy na początku około 30-tu naleśników.
Klientów przybywało, a wielu z nich to teraz stali Klienci, którzy od początku są z nami. Rozszerzyliśmy menu i teraz to już 79 pozycji :) naszych naleśników. Marzyliśmy jednak o czymś większym. Coraz więcej osób chciało posiedzieć, porozmawiać, spotkać się u nas z przyjaciółmi. Niestety miejsca było za mało.
Stąd pomysł na następną naleśnikarnię, oczywiście utrzymaną w tym samym klimacie, tej samej kolorystyce i tak samo przytulnej.
Jest tez kącik dla milusińskich. Mamy do poczytania dużo książeczek, bajek, są gry i zabawki dla dzieci. Lokal, który nam się spodobał znajduje się przy ul. Kabacki Dukt 18 lok. 1 w Warszawie. Jest przy samym metrze, ścieżce rowerowej, nieopodal lasu Kabackiego , vis a vis Tesco, przy skrzyżowaniu Al. K.E.N. i ul. Wąwozowej. Przez rok 2004 byliśmy ukryci za tzw. metalowym płotem i kontenerami (była tu budowa :)) i byliśmy zupełnie zasłonięci.
Po roku płotek rozebrali i wreszcie mamy okno na świat :) Naleśnikarnia dała radę przetrwać, tylko dzięki naszym Wspaniałym Klientom, którzy nas nie zawiedli i nie zawodzą do tej pory. Za to, że byli z nami w tak trudnym momencie, bardzo dziękujemy! Z wieloma się zaprzyjaźniliśmy, wiele osób przychodzi tu nie tylko zjeść , ale i z nami porozmawiać. Doczekaliśmy się już nawet 14-letnich dzieci :) , które już w brzuszku swojej mamy jadły nasze naleśniki , teraz samodzielnie je zajadają. Z przyjemnością patrzymy jak zdrowo rosną.

Proszę Państwa mamy wiele planów i wiele pomysłów na dalszy rozwój marki Nasz Naleśnik...
Ponieważ pomysł się sprawdził, Klientów przybywa, tworzymy w Polsce sieć naleśnikarni z logo "Nasz Naleśnik" oraz CREPERIE z logo "OUR CREPE" za granicą , na zasadzie franczyzy. Naleśnikarnie "Nasz Naleśnik" działają w Warszawie (dzielnice: Ursynów-Kabaty, Bemowo- GALERIA, Wola, Kobyłka k.Warszawy) , Toruniu- Galeria, Poznaniu, Lublinie, Szczecinie, Włocławku, Grudziądzu, Bydgoszczy, Katowicach.

CREPERIE OUR CREPE za granicami naszego kraju powstała również w KANADZIE (Toronto) a dokładniej pod adresem:
377 Burnhamthore Road East Unit 2A L4Z 1C7 Mississuaga. Otwarcie odbyło się w lipcu 2012.
Osoby zainteresowane prowadzeniem kolejnych punktów CREPERIE OUR CREPE w Kanadzie , USA oraz innych państwach (szczególnie europejskich) serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: franczyza@nasznalesnik.pl .

Uwierzcie, nie jest to takie trudne, gdy posiada się już doświadczenie. Wy jako Franczyzobiorcy - możecie się oprzeć na naszym.
Na stronie "Naszego Naleśnika", będziecie Państwo mogli zapoznać się z nowościami, promocjami , jakie przygotowaliśmy i przygotowywać zamierzamy.
Można już składać zamówienia w systemie on-line na wszystkich nośnikach elektronicznych i zapłacić za swoje zamówienie gotówką, kartą , bądź szybkim przelewem.


Czekamy na wiadomości od Państwa i obiecujemy dostosować się do Waszych potrzeb. Zapraszamy do "Naszego Naleśnika" :-)
TEAM NASZ NALEŚNIK/ OUR CREPE

( franczyza@nasznalesnik.pl )